Фонд держмайна запускає проект малої приватизації через Prozorro

09:30, 14 вересня 2017
Фондовий ринок
29 0

Аукціони з продажу об'єктів в рамках пілотного проекту проводитимуться за правилами електронної системи "Prozorro.Продажі".

hromadske-zp.tv

Фонд державного майна України (ФДМУ) запускає пілотний проект приватизацію невеликих державних підприємств через електронний майданчик Prozorro, повідомила прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Читайте такожПорошенко розповів, навіщо потрібна приватизація

"Міністерство юстиції зареєструвало наказ Фонду державного майна України "Про затвердження Порядку проведення пілотного проекту з продажу об'єктів малої приватизації із застосуванням електронної торговельної системи "Prozorro.Продажу". Мова йде, зокрема, про реалізацію нежитлових, складських та інших приміщень, що знаходяться на балансі невеликих державних підприємств, а також майнових комплексів і т. д.", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що аукціони з продажу об'єктів в рамках пілотного проекту будуть проводитися за правилами електронної системи "Prozorro.Продажі". При цьому загальна процедура продажу Фонду державного майна залишиться без змін.

У прес-службі нагадали, що згідно з чинним "Законом про приватизацію" до об'єктів малої приватизації належить майно державних підприємств, які можуть бути виділені в самостійні суб'єкти господарювання та на яких середня чисельність працюючих не перевищує 100 осіб, а обсяг валового доходу не перевищує 70 мільйонів гривень на рік.

Крім того, до цієї категорії належить майно, в тому числі разом із земельними ділянками державної власності, на яких воно розташоване. А також об'єкти незавершеного будівництва, законсервовані об'єкти та об'єкти соціально-культурного призначення, крім тих, які не підлягають приватизації.

В перелік об'єктів, які планується виставити на продаж, увійшли майнові комплекси пансіонатів і баз відпочинку, вживані автомобілі, баштові крани, нежитлові будівлі, складські приміщення і т. д.

Як повідомляв УНІАН, наприкінці травня цього року Фонд держмайна Мінекономрозвитку і визначили перші 90 об'єктів малої приватизації для продажу через Prozorro.

Кабінет міністрів на початку травня цього року затвердив пілотний проект малої приватизації через електронний майданчик Prozorro.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter