Ситуація на дорогах Києві 22 вересня / фото ua.depositphotos.com

Київ регулярно страждає від перевантаженості основних магістралей - водії та пасажири тривалий час проводять у заторах. Найскладніша ситуація на дорогах складається під час ранкової та вечірньої години пік - так званого робочого перевезення. УНІАН пропонує вам ознайомитись із актуальною ситуацією на столичних дорогах 22 вересня.

Дані взяті з сервісу Google Maps.

Дані google.com/maps

Затори в Києві: ситуація на мостах

Станом на 8:30 рух зранку на декількох мостах Києва утворилися затори:

 • Рух на мостах - Північному, Південному, Дарницькому, Патона та Метро - ускладнено в напрямку правого берега.

Пробки у Києві: ситуація на вулицях столиці 22 вересня

 • На правому березі Києва утворились затори на вулиці Набережно-Хрещатицькій, Костянтинівській, Новокостянтинівській, Семена Скляренка, Олени Теліги, Кирилівській, Богатирській. Ускладнення руху помітне на вулиці Юрія Іллєнка, проспекті Перемоги, Повітрофлотському проспекті, вулицях Саксаганського, Народного Ополчення, проспектах Валерія Лобановськогою, Любомира Гауза та Леся Курбаса.
 • Окрім того, частково ускладнено рух вулицею Велика Васильківська, Михайла Бойчука, бульваром Дружби Народів, Наддніпрянським шосе.
 • На лівому березі ускладнено рух проспектом Миколи Бажана в бік Південного мосту, вулицею Єлизавети Чавдар, проспектом Петра Григоренка, Харківським шосе, проспектом Соборності в бік моста Патона, проспектом Визволителів та Броварським проспектом, вулицею Миропільською та проспектом Романа Шухевича.

Як не потрапити в пробку в Києві

 • Дієвого рецепта столична влада й водії поки не винайшли. Однак, є кілька порад, які, якщо не повністю позбавлять вас від марного простоювання у заторах, то хоча б зроблять цей процес не таким тривалим.
 • Час поїздки. Враховуйте, що період 8:00-10:00 і 17:00-19:00 - найскладніший для київських доріг. В цей час люди масово їдуть на/з роботи, багато хто прагне покинути місто або ж в'їхати до нього. Відповідно, саме в ці ранкові та вечірні години на дорогах накопичується максимальна кількість транспорту.
 • День поїздки. Вечора п'ятниці неділі, ранок понеділка - період, коли кияни виїжджають на вихідні або повертаються з них. В цей час затори виникають практично на всіх виїздах/в'їздах до міста. Отже, для комфортного пересування такі локації в цей час краще не відвідувати.
 • Погода. Дощ або сніг значно ускладнюють ситуацію на дорогах в будь-якому місті. У Києві ці фактори чинять значний вплив, зважаючи на часті підтоплення або снігові замети. Також при поганій погоді багато пасажирів прагнуть скористатися таксі, що спричиняє додаткове навантаження на дороги, збільшуючи кількість автотранспорту на них.
Погода впливає на дорожню обстановку  / УНІАН
 • Метро. Якщо ви бачите, що уникнути попадання в затор не вдасться - скористайтесь підземкою. Авто можна припаркувати недалеко від станції метро, або зовсім не виїжджати на ньому цього дня.
 • Велосипед. Найекологічніший вид транспорту завжди може прийти на допомогу. Останніми роками в Києві з'явилося безліч доступних пунктів прокату велосипедів. У тому випадку, якщо ваш шлях не пролягає через все місто, сміливо віддайте перевагу двоколісному другові.
На допомогу може прийти велосипед / УНІАН
 • Місце роботи. Якщо ваша робота знаходиться в дуже важкодоступному для автотранспорту місці - задумайтеся, можливо, це гарна нагода змінити її.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram