До Верховної Ради мають шанси потрапити вісім партій – опитування

21:32, 09 липня 2019
Вибори 2019
7799 0
Фото УНІАН

Якби позачергові парламентські вибори проходили у найближчу неділю, до Верховної Ради точно потрапило б п’ять партій – «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Голос», ВО «Батьківщина» та «Європейська солідарність».

Ще три політичні сили – Радикальна партія Олега Ляшка, «Сила і честь» і «Громадянська позиція» – опинилися на межі проходження до парламенту. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, яке провела соціологічна компанія «Інмарк», – передає ІНФОРМАТОР.

Серед тих, хто піде на вибори і визначився, за кого голосувати, 39,4% віддадуть свій голос партії «Слуга народу». Другу позицію у партійному рейтингу посіла «Опозиційна платформа – За життя» з результатом 13,1%. Третє місце у партії «Голос» Святослава Вакарчука – 7,9%. Далі йдуть ВО «Батьківщина» – 7,5%, та «Європейська солідарність» – 7,1%. Також, враховуючи похибку дослідження, подолати 5%-й прохідний бар’єр мають шанси Радикальна партія Олега Ляшка, «Сила і честь» та «Громадянська позиція». За партію Ляшка готові голосувати 4,9% виборців.

Політсилу Ігоря Смешка підтримують 4,3% опитаних, а «Громадянську позицію» – 4,2%. Інші партії набирають менше 3%. 14,6% респондентів не змогли відповісти, за кого будуть голосувати на позачергових виборах до ВРУ. Ще 6,5% респондентів сказали, що не підуть на вибори. Опитування проводилося з 29 червня по 4 липня 2019 року. Згідно результатів дослідження, наразі 42,3% українців вважають, що влада веде країну у правильному напрямку, 40,1% – у неправильному, 17,6% опитуваних не визначилися.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter