этот материал доступен на русском

Автори Star Citizen вимагають від студії Crytek 500 тисяч доларів

12:21, 21 січня 2020
Ігри
216 0
Космічний симулятор Star Citizen / reddit.com

Студія Cloud Imperium Games, яка займається розробкою космічного симулятора Star Citizen вимагає від компанії Crytek 500 тисяч доларів в якості компенсації судових витрат.

Як повідомляє портал Eurogamer, на таких умовах розробники готові припинити судовий розгляд, розпочатий за позовом студії Crytek, яка звернулася до суду у зв'язку з використанням Cloud Imperium Games рушія CryEngine 3 без ліцензії.

Конфлікт між студіями розгорівся ще три роки тому. Компанія Crytek надала розробникам Star Citizen свій рушій CryEngine. За умовами договору, ліцензія повинна оформлятися для кожної гри, проте розробники використовували його і для Star Citizen, і для Squadron 42 – сюжетного доповнення. У Crytek впевнені, що це дві окремі гри, тому умови договору порушені. Однак Cloud Imperium Games запевняє, що Squadron 42 – це лише сюжетний режим гри Star Citizen.

Трейлер Squadron 42

На початку цього року Crytek попросила суд перенести розгляд позову до студії Cloud Imperium Games до 13 жовтня 2020 року. Найімовірніше, компанія не готова починати процес, поки розробка Squadron 42 не завершиться. При цьому Crytek залишила за собою право відкликати позов і подати його заново пізніше. Автори Star Citizen вважають позов безпідставним і тому вимагають, щоб Crytek компенсувала їм всі фінансові витрати, пов'язані з цією справою.

Про Star Citizen

Star Citizen – це космічний симулятор, який почали створювати ще у 2012 році. Вартість його розробки вже перевищила $218 млн. Більшу частину цих коштів було зібрано за допомогою краудфандингу. У грі буде як багатокористувацька складова, так і сюжетний режим, в якому з'являться такі актори, як Марк Хемілл («Зоряні війни»), Гарі Олдман («П'ятий елемент»), Марк Стронг («Kingsman: Секретна служба») і Генрі Кавілл («Відьмак»). Гра розповість про далеке майбутнє, де людство заселило безліч планет в межах відомої галактики. По мірі дослідження нових регіонів люди зустріли інші цивілізації, з деякими з яких вдалося налагодити торгові і дипломатичні стосунки з іншими ж відносини обмежилися бойовими зіткненнями. Велика частина людства зібрана під прапорами Об'єднаної Земної Імперії, яка до моменту початку гри стоїть на порозі розпаду на дві частини — з центрами на планетах Земля і Терра.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter