Стратегія A Total War Saga: Troy стала ексклюзивом Epic Games Store / фото Creative Assembly

Вчора, 13 серпня, в магазині цифрової дистрибуції Epic Games Store відбувся реліз стратегії A Total War Saga: Troy. Розробники влаштували акцію – у першу добу після виходу гру можна було скачати безкоштовно.

Як повідомила студія Creative Assembly на своїй сторінці в Twitter, всього за годину після релізу A Total War Saga: Troy завантажили мільйон осіб.

Розробники подякували гравцям за інтерес до нової стратегії / twitter.com/totalwar

На агрегаторі рецензій Metacritic у гри 75 балів від преси. Користувальницькі оцінки, згідно з новими правилами сайту, з'являться лише 15 серпня — за два дні після релізу.

Трейлер A Total War Saga: Troy

Про що A Total War Saga: Troy

A Total War Saga: Troy – це стратегія, в якій покрокове керування імперією поєднується з масштабними битвами в реальному часі. Гравцеві належить вести свою армію до перемоги. Але щоб побудувати власну імперію доведеться займатися не лише битвами, а й дипломатією. В основу гри лягли ключові події Троянської війни, які показують конфлікт з нового боку. 

Нагадаємо, в Epic Games Store до 20 серпня можна скачати безкоштовно пригодницький шутер від третьої особи – Remnant: From the Ashes, а також збірку інді-ігор – The Alto Collection. До неї увійшли два платформера – Alto's Adventure та Alto's Odyssey.

Отримати ігри безкоштовно можна на сайті EGS.

Підписуйтесь на канал УНІАН Ігри в Telegram