
Самурайський екшн Ghost of Tsushima посіла першу сходинку у свіжому чарті роздрібних продажів у Британії.
Читайте такожЛегенда про привида. Огляд самурайського екшену Ghost of Tsushima
За даними порталу GamesIndustry, гру Ghost of Tsushima за перші два дні після релізу купили на фізичних носіях у Британії 75 тисяч осіб. Це в чотири рази вище, ніж стартові продажі ексклюзиву Nintendo – гри Paper Mario: The Origami King, яка вийшла в один день з Ghost of Tsushima, 17 липня.
Чарт роздрібних продажів в період з 12 по 18 липня в Британії:
- Ghost of Tsushima
- Paper Mario: The King Origami
- F1 2020
- Animal Crossing: New Horizons
- The Last of Us Part II
- Mario Kart 8: Deluxe
- Grand Theft Auto 5
- Minecraft (Nintendo Switch)
- Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
- Luigi's Mansion 3
Варто також зазначити, що в чарті не враховуються цифрові копії, продажі яких зазвичай вище. Але попри хороший старт, роздрібні продажі Ghost of Tsushima виявилися меншими, ніж у попереднього ексклюзиву PlayStation – The Last of Us Part II, фізичні копії якої в перші 2 дні купило 192 тисячі осіб.
Нагадаємо, пригодницький екшн у відкритому світі, Ghost of Tsushima, вийшов 17 липня на PlayStation 4. Дії гри відбуваються в 1274 році, під час першого монгольського вторгнення в Японію, коли острів Цусіма був захоплений Монгольською імперією. Головний герой, самурай на ім'я Дзин, вирішує боротися з монголами незвичайними методами. На агрегаторі Metacritic екшн Ghost of Tsushima отримав 83 бали від критиків та 9,2 бала від гравців на основі понад 5,5 тисячі користувальницьких відгуків.