A Plague Tale: Requiem однозначно одна з найкращих сюжетних ігор останніх років / фото Asobo Studio

Ігри із захопливим сюжетом – подібно до читання хорошої книжки або перегляду чудового фільму – змушують аудиторію переживати за вигаданих персонажів і разом з ним проживати комплексні, кінематографічні та емоційно наповнені історії.

Як будь-який інший вид мистецтва, орієнтований на розповідь, відеоігри представлені в найрізноманітнішому діапазоні жанрів. Редакція Rolling Stone зібрала дев'ять найкращих сюжетних ігор, які варто пройти у 2024 році.

  • Для фанатів стелсу – A Plague Tale: Requiem. Похмура історія про брата з сестрою, які намагаються вижити під час чуми, і яким часом доводиться робити погані речі.
  • Для фанатів екшену – Horizon Forbidden West. Історія оповідає про Елою, молоду мисливицю. Разом зі своєю групою вона вирушає на так званий "Заборонений захід", щоб врятувати світ від катастрофи в пригоді у відкритому світі.

Відео дня
Horizon Forbidden West
  • Для фанатів вестерну – Red Dead Redemption II. Ви граєте за Артура Моргана, члена банди Ван дер Лінде, який змушений боротися за виживання в непростих реаліях кінця 19 століття.
  • Для фанатів Sci Fi - Cyberpunk 2077.Екшен-антиутопіядія якого відбувається в мегаполісі далекого майбутнього. Ви граєте за "Ві", найманця, який примудрився вплутатися в конфлікт мегакорпорацій, вкрасти цінний чіп і впровадити в голову особистість рок-зірки Джонні Сільверхенда (змодельованого й озвученого Кіану Рівзом).

Cyberpunk 2077
  • Для фанатів фільмів жахів – дилогія Alan Wake. Трилер у дусі фільмів Девіда Лінча і "Справжнього детектива", що розповідає про письменника, який опинився в пастці альтернативного виміру і буквально переписує світ, щоб вирватися на свободу.
  • Для фанатів пост-апокаліпсису - дилогія The Last of Us. Історіюв грі розказано настільки вміло, що вона лягла в основу успішного серіалу, який отримав вісім премій "Еммі". Світ гри наповнений зомбі-подібними істотами, а доля людства пов'язана з маленькою дівчинкою на ім'я Еллі та контрабандистом Джоелом.
  • Для фанатів пошуку скарбів – Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Пригодницька гра в найкращих традиціях "Індіани Джонса" відправить вас у пригоду джунглями, горами і старовинними будівлями в пошуках головного призу – удачі.

Uncharted
  • Для фанатів RPG – Baldur's Gate 3. У цій фентезійній грі представлена величезна кількість квестів і побічних пригод. Тут є місце і для детективних розслідувань, і для боїв із драконом, і для романтичних стосунків. Але що найголовніше, у грі відчувається дух великої пригоди.
  • Для всіх гравців The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. Чудовий приклад того, що подорож важливіша за пункт призначення, тому насолоджуйтеся кожною її секундою.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Вас також можуть зацікавити новини: