Другий сезон серіалу «Відьмак» вийде напочатку 2021 року / скріншот з трейлера

Читайте такожОбладунки пластмасові, а грудей справжні. Рецензія на серіал «Відьмак» від Netflix

Новий міні-серіал отримає 6 серій і розповість про події, що відбувалися за 1200 років до появи головного героя основного шоу – Геральта з Ривии.

Над Blood Origin працює шоуранер основного серіалу – Лорен Хіссріч, а автор оригінального циклу романів – польський письменник Анджей Сапковський виступає консультантом.

Згідно з інформацією на офіційній сторінці Netflix в Twitter, міні-серіал The Witcher: Blood Origin розповість про епоху Сполучення сфер — магічного катаклізму, завдяки якому у світі з людьми виявилися замкнені чудовиська. А після цього з'явилися відьмаки – мисливці на монстрів.

Нагадаємо, перший сезон серіалу «Відьмак» від Netflix вийшов у грудні 2019 року. У перший місяць після виходу шоу подивилося понад 76 мільйонів глядачів. Успіх екранізації позитивно вплинув на ігрову серію «Відьмака». Так, наприклад, The Witcher 3: Wild Hunt, який вийшов 5 років тому, став бити рекорди по онлайну в магазині цифрової дистрибуції Steam. У рольовій екшн на початку 2020 року одночасно грало понад 100 тисяч осіб.

Підписуйтесь на канал УНІАН Ігри в Telegram