Депутати зменшили фінансування інших галузей та апарату міської ради / фото: ua.depositphotos.com

У Тернополі медики, які лікують хворих на коронавірус, отримуватимуть муніципальну щомісячну муніципальну премію у 10 тис. грн.

Як передає кореспондент УНІАН, сьогодні кошти на дану ініціативу виділили депутати на позачерговій сесії міської ради.

Загалом на медичну галузь додатково скерували 7,9 млн грн, відповідно зменшивши фінансування інших галузей та апарату міської ради.

З пропозицією стимулювати медиків муніципальною надбавкою виступив міський штаб боротьби з коронавірусом.

Передбачається, що щомісячну премію, починаючи з березня, отримуватимуть всі медичні працівники, які залучені до лікування хворих на COVID-19.

У мерії підкреслили, що дана премія є муніципальною, окремою від надбавки до зарплати медикам, яку пообіцяв медикам уряд.

«Додаткову виплату з місцевого бюджету отримуватимуть усі працівники закладів охорони здоров’я міста – і лікарі, і молодший та середній медичний персонал. Усі ті, хто буде задіяний у процес лікування хворих з діагнозом коронавірус», – пообіцяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як повідомили у штабі, учора ще у двох медиків тернопільської обласної університетської лікарні підтвердили коронавірус. Один з них – тернополянин, 24-річний лікар-інтерн. Ці лікарі контактували із хворою на коронавірус пацієнткою з Бучацького району.

Станом на 10:00 8 квітня, кількість хворих на коронавірус жителів області не змінилася, за даними обласного лабораторного центру, зафіксовано 168 інфікованих, з них 46 – медики.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram