этот материал доступен на русском

Виявлено зв'язок між використанням емодзі та частотою занять сексом

14:59, 19 серпня 2019
Стосунки
3247 0
Скріншот

Психологи з американського Університету імені Кінсі виявили, що люди, які часто використовують емодзі у повідомленнях чатів і месенджерів, частіше ходять на побачення і взагалі ведуть активніше статеве життя.

Про це йдеться в статті, опублікованій в журналі Plos One, передає Naked Science.

Читайте такожНазвано топ-5 промов у ліжку, про які таємно мріють жінки

Автори проаналізували дані онлайн-опитування, в якому взяли участь понад п'ять тисяч американців, які не перебувають у шлюбі.

Виявилося, що 38% користувачів взагалі не застосовують емодзі, 29% використовують їх зрідка, приблизно стільки ж — регулярно. По-справжньому активно, майже в кожному повідомленні, вдаються до емодзі лише 3% опитаних, а 2,5% додають по кілька emoji в кожне своє повідомлення.

Разом з тим вчені помітили, що часте використання емодзі позитивно корелює з частотою призначення перших побачень і високою сексуальною активністю.

Вирішивши уточнити ці висновки, психологи провели ще одне опитування 275 осіб. У цій невеликій вибірці частота використання емодзі була набагато вищою; лише три відсотки зізналися, що ніколи не користуються ними. Вищою виявилася і частота занять сексом.

На жаль, автори не уточнили, які саме емодзі використовують ці люди. Вони лише помітили, що ті, мабуть, легше формують особисті стосунки з оточуючими.

Наслідками цього можуть бути одночасно й часте застосування емодзі, й порівняно висока успішність у спілкуванні з протилежною статтю.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс