На відео видно, як схожий на ракету об'єкт врізається в інше небесне тіло, після чого з'являється яскравий спалах / скріншот

У мережі з'явилося відео, на якому зафіксовано можливе попадання ракети в український Boeing 737, який розбився в Тегерані 8 січня.

Відповідне відео опубліковано в Telegram-каналі PS752.

Читайте такожКатастрофа літака МАУ: Трамп поставив під сумнів версію про технічну несправність (відео)

Відео дня

Користувач, який виклав відео, зазначив, що справжність запису на даний момент не підтверджена. Також точно не відомо, чи на відео дійсно зафіксований літак рейсу PS752, який йшов за маршрутом Тегеран-Київ.

«Відеоматеріал, який я отримав від джерела - в той момент, коли ракета потрапила в рейс PS752. Я поки не можу перевірити відео! Але, будь ласка, дайте мені знати, якщо ви знайдете що-небудь. Я зв'язався з людиною, яка відправила це відео, щоб дізнатися, чи можу я отримати версію відео, в якій є метадані або, принаймні, показати її в тому ж місці... PS752», - написав він.

Пізніше стало відомо, що на відео показано житловий квартал в західній частині Паранда, провінції Тегерана (35.489414, 50.906917). Квартал знаходиться недалеко від місця падіння українського Боїнга. Це свідчить про те, що відео може бути справжнім.

Як повідомляв УНІАН, 8 січня в Ірані розбився літак МАУ, 167 пасажирів і 9 членів екіпажу загинули.

Літак, що виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, вилетів з аеропорту о 6.10 за місцевим часом і зник з радарів через кілька хвилин після вильоту.

На борту Boeing 737 перебували 11 громадян України, в тому числі 9 членів екіпажу, а також 82 громадянина Ірану, 63 громадянина Канади, 10 громадян Швеції, четверо громадян Афганістану, троє громадян Німеччини і троє громадян Великої Британії.

Вночі 9 січня до Ірану вирушив літак транспортної авіації Збройних сил України із 45 фахівцями різних галузей, які будуть залучені до з’ясування обставин катастрофи літака авіакомпанії МАУ, що сталася 8 січня в аеропорту Тегерана, та ідентифікації тіл загиблих.

До складу оперативної групи увійшли представники Держслужби з надзвичайних ситуацій, міністерств оборони, закордонних справ, внутрішніх справ, СБУ, РНБО, Державіаслужби, Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами та авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».