Після нападу потерпіла звернулася до поліції / фото: ZMINA

У Вараші Рівненської області невідомий вдерся у квартиру активістки Ольги Кравчук, яка протестувала проти корупції в місцевій лікарні, душив її та погрожував.

Про це потерпіла розповіла місцевому виданню ZMINA.

Читайте такожПоліція показала фото підозрюваного у нападі на активістку в Запоріжжі

Невідомий чоловік вдерся до квартири дівчини 18 січня, коли та поверталася додому з дитиною.

“У суботу я поверталася від свекрухи зі своєю дворічною дитиною. Коли зачиняла двері квартири, ззаду на мене напав невідомий, різко відкрив двері та взяв за горло. Водночас він кричав: «У тебе година, щоб видалити групу у вайбері. Інакше я повернуся!» Моя дитина почала плакати, і він пішов”, – розповіла вона.

Рік тому, як повідомила Кравчук, вона зіткнулася з корупцією і непрофесійним ставленням у лікарні Вараша. Після цього вона створила групу у вайбері, де обговорювала ці проблеми з мешканцями міста, місцевими депутатами та викладала документи. За словами активістки, у лікарні від пацієнтів вимагали купувати бинти, шприци, засоби для миття туалету, вимагали гроші за надання послуг, які мали бути безкоштовними.

Після нападу потерпіла звернулася до поліції. Також Кравчук додала, що під впливом погроз і нападу вона видалила групу у вайбері і припинить вести антикорупційну діяльність, бо боїться за дитину.

Як повідомляв УНІАН, у Запоріжжі поліцейські розшукують зловмисника, який завдав ножового поранення жінці та зник з місця події. Дівчина є керівником громадської організації "Запорізький ромський центр "Лачо Дром" і дружиною запорізького громадського активіста, лідера організації "Антикорупційний рух Запоріжжя" Костянтина Бєлова".