Затримано двох авантюристів із Сімферополя / фото t.me/mash_na_volne

Затримано чоловіків з Сімферополя (знаходиться в захопленому Росією Криму), які придумали й втілили у життя "геніальну бізнес-ідею" – прикинулися комерсантами, щоб взяти продукти "на продаж" та сховатися. Зловмисники обдурили бізнесменів на мільйони гривень.

Зловмисникам 35 й 38 років, вони наділи шикарні костюми, увійшли в образ і почали домовлятися з серйозними людьми, повідомив Telegram-канал "Mash на волне".

Читайте такожУ Криму продавчиня з ножем напала на посіпак окупантів: загрожує довічнеЗа його даними, "сліпучі бізнесмени", втиралися в довіру до директорів фірм, обіцяли вигідно продати їх товар, а потім зникали з товаром і самі його реалізували.

"Так вони обдурили довірливих комерсів на 15 млн рублів (понад 5 млн гривень – Ред.). Провернути справу вдалося за допомогою підставних фірм і директорів. Але казці прийшов кінець – поліція зловила хлопців...", – наголошується на каналі.

Затриманим авантюристам "світить" до десяти років ув'язнення.

Затримано двох сімферопольських авантюристів / фото t.me/mash_na_volne

Раніше стало відомо, що в Севастополі затримали контрактника з 810-ї бригади морської піхоти російського Чорноморського флоту, який намагався передати товаришеві по службі у військовий госпіталь наркотичний гостинець.