Метеоролог прогнозує Новий Рік без снігу / фото pixabay.com

Температура повітря в листопаді та грудні 2021 року коливатиметься в межах норми або трохи вище, через що сніговий покрив у грудні не утворюється.

Про це на прес-конференції повідомила завідуюча відділом кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова.

"Температура буде відносно високою до Нового року, з опадів очікується дощ або мокрий сніг. Сніговий покрив не встигне утворитися. Тому на новорічні свята снігу очікувати не варто", - розповіла Мартазінова.

Середня температура в листопаді складе 2-2,5 градуси в центрі, до 4 градусів - на півдні, і до 5-6 градусів на заході країни. У північних і східних областях вона складе від 0,5 до 2 градусів.

Читайте такожСиноптик пообіцяла українцям розкішну погоду та назвала точну дату

У грудні температура опуститься до -2 і -3 градусів залежно від області.

Більш холодним, але все ж тепліше, ніж за середніми багаторічним значенням, буде січень.

"У перші дні січня очікується невелике похолодання, при цьому температурний фон у всіх областях буде вище середніх багаторічних значень - від -3 до -5 градусів", - сказала Мартазінова. Також січень буде зі снігом.

Нагадаємо, за прогнозом синоптика Вазіри Мартазінової, зима цього року і наступні зими в Україні будуть морозними

За її словами, зима 2021-2022 і в наступні роки в нашій країні теж буде морозною, очікуються перепади температури повітря – від сильних заморозків до відлиги.

Фахівець підкреслила, що зима в Україні нікуди не дінеться навіть в умовах глобального потепління.

Вас також можуть зацікавити інші новини погоди: