Погода на листопад / фото ua.depositphotos.com

Кінець жовтня в Україні буде прохолодним, а у листопаді очікується справжня репетиція зими.

Такий прогноз в коментарі "КП в Україні" озвучив народний синоптик Володимир Деркач.

За його даними, наприкінці жовтня Україна не зігріється - на всю останню декаду буде лише два-три теплі дні.

Відео дня

Погода у листопаді

На початку листопада на українців чекає більш-менш комфортна температура та кілька справді теплих днів, каже народний синоптик.

"У першій декаді останній осінній місяць покаже плавний перехід від "зрілої" осені до пізньої. Десь із середини цього періоду прийде похолодання, почнуться дощі, іноді з переходом у мокрий сніг, температура знизиться - особливо вночі. Вона продовжить знижуватись і на початку другої декади листопада. Погода ніби проведе репетицію холодів, попереджаючи, що зима не за горами", - спрогнозував Володимир Деркач.

За його прогнозом, у середині листопада до України повернеться тепло, проте ненадовго. В останні десять днів листопада знову прийде похолодання.

"Спочатку ми відчуємо його (похолодання - УНІАН) вночі, а за день-два вже й вдень. На Волині можливі морози, у деяких регіонах вони будуть сильнішими, після чого опади посиляться. В основному слід чекати сніг або мокрий сніг, це залежить від області. У будь-якому випадку дощів очікується набагато менше. Тож листопад у перспективі можна назвати репетицією зими", - каже народний синоптик.

За його даними, така ж погода утримається і на початку грудня. 

Зміна погоди в Україні - що відомо

Як повідомляв Погода УНІАН, у найближчий тиждень погода в Україні буде мінливою. Очікуються дощі та коливання температури. Однак ці коливання будуть невеликими і в цілому остання декада жовтня буде відносно теплою.

За прогнозом, дощі в Україні розпочнуться у вівторок, 25 жовтня, а закінчаться 27 жовтня.

За словами Народного синоптика Станіслава Щедріна, в Україні найближчими днями очікується потепління, проте не обійдеться без дощів.

"З 25 жовтня та орієнтовно до 4-6 листопада в Україні знов очікується відносно сильне потепління до +14...+19", - спрогнозував він.

Проте, за словами Щедріна, декілька наступних днів у більшості областей дощитиме. Після цього очікується різке похололодання, знов задощить та засніжить.

Вас також можуть зацікавити новини: