Морози до -18° повертаються: зима знову атакує Україну

Потепління, яке українці відчули останніми днями, невдовзі зміниться новою хвилею холодів. Уже 16-17 лютого температура знову знизиться. Про це OBOZ.UA розказала синоптикиня Укргідрометцентру Наталія Птуха.

Вже у неділю, 15 лютого, до нас прийде активний циклон. У західних, північних і Вінницькій областях дощ переходитиме в сніг. На Житомирщині, Київщині, Чернігівщині може бути навіть значний сніг. На дорогах утвориться ожеледиця, адже температура коливатиметься близько 0°… -5°. На південному сході та частково в центрі переважатиме дощ і збережуться плюсові показники.

Із 16 лютого похолодання посилиться. Після проходження циклону в Україну надійде холодне повітря з північних широт. У західних, північних і Вінницькій областях уночі прогнозують -8°… -14°, на решті території -1°… -7°. На сході та південному сході вдень подекуди можливі +5°.

Відео дня

У вівторок, 17 лютого, встановиться ясна, але морозна погода. Вночі на заході та півночі буде -12°… -18°, удень -5°… -11°. В інших регіонах уночі -4°… -10°, удень -1°… -7°. На півдні вдень можливі невеликі плюси, у Криму - до +6°.

Втім, уже з 18 лютого в Укргідрометцентрі очікують поступове підвищення температури - показники знову наблизяться до нуля або навіть перейдуть у "плюс".

Нове похолодання в Україні - що відомо

Про те, що потепління в Україні не є остаточним, каже й метеорологиня Наталія Голеня. У коментарі Погода УНІАН вона розказала, що з 16 лютого можливе нове похолодання, тож, підкреслила Голеня, "розмови про весну - зарано".

"Можуть бути знову морози: від невеликих до помірних. Вночі -3°...-8°, якщо прояснення - до -10°...-12°. І денна температура - також з "мінусами": в межах від 0° до -5°", - сказала метеорологиня.

Вас також можуть зацікавити новини: