REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, підписання протоколів відбулось під час сьогоднішнього засідання Комісії.

Так, у Вінницькій області в окрузі №14 визнано обраним кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Івана Мельничука.

У Волинській області в ОВО № 21 визнано обраним самовисуванця Степана Івахіва.

Читайте такожУ справі Гаврилюка, якого силовики роздягли догола на морозі, судитимуть ще одного офіцера

У Донецькій області в окрузі № 47 визнано обраним кандидата від "Опозиційного блоку" Юрія Солода, а в окрузі № 48 - самовисуванця Максима Єфімова, в окрузі № 57 самовисуванця Сергія Матвієнкова.

У Закарпатській області в окрузі № 69 визнано обраним народним депутатом самовисуванця Віктора Балогу, а в окрузі № 71 - самовисуванця Павла Балогу.

У Запорізькій області в окрузі № 75 визнано обраним кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Ігоря Артюшенка, в окрузі № 76 – кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Миколу Фролова, в окрузі № 77 - самовисуванця В’ячеслава Богуслаєва, в окрузі № 82 – кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Вадима Кривохатька.

В Івано-Франківській області в окрузі №83 ЦВК визнала обраним народним депутатом Олександра Шевченка, висунутого «Блоком Петра Порошенка», в окрузі №84 Михайла Довбенка від «Блоку Петра Порошенка», в окрузі №87 – кандидата від партії «Воля» Юрія Дерев’янка, в окрузі №89 – кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Юрія Солов’я.

У Київській області визнано обраними: в окрузі № 93 самовисуванця Олександра Онищенка, в окрузі № 95 – кандидата від "Народного фронту" Михайла Гаврилюка.

У Луганській області в окрузі № 113 визнано обраним самовисуванця Віталія Курила.

У Львівській області в окрузі № №125 визнано обраним народним депутатом самовисуванця Андрія Лопушанського.

У Миколаївській області в окрузі № 129 визнано обраним кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Жолобецького, а в окрузі № 130 висунутого цією ж політичною силою Андрія Вадатурського, в окрузі № 131 також кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Олександра Лівіка.

В Одеській області в окрузі № 139 визнано обраним самовисуванця Олександра Пресмана, в окрузі № 141 - самовисуванця Віталія Барвіненка, в окрузі № 142 - самовисуванця Антона Кіссе, окрузі №143 – кандидата від «Сильної України» Олександра Урбанського.

В Полтавській області в окрузі № 147 визнано обраним самовисуванця Олега Кулініча, в окрузі № 148 – кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Костянтина Іщейкіна, в окрузі № 149 – кандидата Андрія Река, висунутого "Народним фронтом".

У Рівненській області в окрузі №154 визнано обраним кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Олександра Дехтярчука, в окрузі №156 – кандидата він «Батьківщини» Сергія Євтушка.

У Сумській області в окрузі № 157 кандидата він "Народного фронту" Олега Медуницю, а в окрузі № 162 – кандидата від "Батьківщини" Владислава Бухарєва.

У Тернопільській області в окрузі №163 визнано обраним самовисуванця Тараса Пастуха, в окрузі № 164 – кандидата від «Свободи» Михайла Головка, в окрузі № 165 – кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Тараса Юрика, в окрузі № 167 – кандидата від "Блоку Петра Порошенка" Олега Барну.

У Харківській області в окрузі №169 комісія визнала обраним кандидата від “Народного фронту” Олександра Кірша, в окрузі №172 - самовисуванця Володимира Мисика.

У Херсонській області в окрузі № 183 визнано обраним кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Гордєєва, в окрузі №185 – кандидата від цієї ж політичної сили Сергія Хланя.

У Хмельницькій області в окрузі № 189 визнано обраним самовисуванця Андрія Шиньковича, в окрузі № 190 висунутого «Блоком Петра Порошенка» Романа Мацолу, а в окрузі № 192 - самовисуванця Олександра Герегу.

У Черкаській області в окрузі №194 визнали обраним кандидата від «Блоку Петра Порошенка» Олега Петренка, в окрузі №195 - самовисуванця Володимира Зубика, в окрузі №196 - самовисуванця Геннадія Бовова, в окрузі №197 - висунутого «Блоком Петра Порошенка» Владислава Голуба, в окрузі №199 - самовисуванця Валентина Ничипоренка, в окрузі №200 - самовисуванця Антона Яценка.

У Чернівецькій області ЦВК визнала обраними народними депутатами в окрузі №201 висунутого “Народним фронтом” Миколу Федорука, в окрузі №203 - висунутого «Блоком Петра Порошенка» Григорія Тіміша.

У місті Києві визнано обраним в окрузі №220 кандидата від “Народного фронту” В'ячеслава Константинівського.

Таким чином, станом на цю годину ЦВК визнала обраними народними депутатами вже 113 мажоритарників із 198.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram