этот материал доступен на русском

Разумков: якщо хтось сподівається на втрачання Україною якихось територій, то це лише чиїсь мрії

11:57, 02 грудня 2019
Політика
374 0
Разумков запевнив, що влада буде робити все можливе для консолідації суспільства / фото УНІАН

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков наголошує, що якщо хтось сподівається, що в Україні будуть «відвалюватися» якісь території, то це лише чиїсь «мрії».

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час Погоджувальної ради.

Читайте такожРазумков про повернення окупованих територій: "червоні лінії" залишаються незмінними

Говорячи про заяву спікера Державної думи Російської Федерації, яка пролунала у вихідні, Разумков зауважив, що вона не може залишитися без реакції українського парламенту.

«В Україні немає ні малих, ні середніх, ні великих народів, в Україні є український народ. Так, він багатонаціональний, так, він може розмовляти різними мовами, але це єдиний народ, це єдина держава», - підкреслив спікер.

Він наголосив: «Я хотів би всіх запевнити, що якщо хтось сподівається, що будуть «відвалюватися», «відходити», «втрачатися» якісь території, то це лише мрії. І ми, як держава, як Верховна Рада, будемо прикладати максимум зусиль для того, щоб об’єднувати та консолідувати суспільство навколо тих тем, які нас будуть об’єднувати».

Разумков додав, що це не простий шлях і сьогодні всі верстви населення та всі органи влади повинні сконцентруватися саме на цьому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter