На переговорах у Мінську торкнулися питання присутності на Донбасі новітньої російської зброї

15:09, 07 жовтня 2015
Політика
2522 0

Українська делегація на вчорашніх переговорах у Мінську дуже жорстко поставила питання про присутність новітньої російської зброї сучасного виробництва.

Иллюстративная фотография: комплекс

Українська делегація на переговорах у Мінську порушила питання присутності на Донбасі новітньої російської зброї.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат, уповноважений президента з питань мирного врегулювання в Донецькій та Луганській області Ірина Геращенко.

«Українська делегація на вчорашніх переговорах у Мінську дуже жорстко поставила питання про присутність новітньої російської зброї сучасного виробництва, зокрема, комплексів “Буратіно”, зафіксованих СММ ОБСЄ і сфотографованих нею», - повідомила Геращенко і додала: «Браттям» не було що відповісти.

Читайте такожТурчинов: Провідним політикам світу треба зрозуміти, що ворога-агресора потрібно не умовляти, а зупиняти

«Так само я в чергове жорстко поставила питання незаконного переміщення на територію України російських ” гумконвоїв”. Протягом року до нас в країну вдерлося вже 40 конвоїв, це 4 460 вантажівок. Наші прикордонники змогли оглянути лише 34 – так зване візуальне спостереження, коли їм на російських митницях показали хвіст проїжджаючих повз машин через прикордонні пункти ” Донецьк” і ” Матвіїв Курган”, що межують з непідконтрольними окупованими територіями», - зазначила Геращенко. «І ми не знаємо, що в них завозилося, але точно не гуманітарна допомога . МЗС після кожного конвою надсилає ноти з протестом, а Путін «слушаєт да ест». Ми боремося за повернення всіх переміщень на українську територію в правове поле», - наголосила Геращенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter