Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Парубій доручив шукати механізм виходу з колізії, яка склалася навколо змін до Конституції в частині децентралізації

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій дав доручення шукати механізм щодо виходу з колізії, яка склалася із змінами до Конституції в частині децентралізації.

фото: УНІАН
Парубій: Ця реформа «стала заручником волі Путіна» / фото: УНІАН

Про це він сказав у програмі «Свобода слова» на телеканалі «ICTV».

Він зазначив, що колізія виникла у зв’язку з пунктом, який стосується особливостей місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. «Цей пункт по правді, не має відношення до всієї реформи, до всієї системи змін», - наголосив голова ВР. За його словами, цей пункт призвів «до дуже глибокої політичної дискусії як у ВР, так і у суспільстві і, фактично, ця дискусія, у великій мірі призупинила можливість прийняття змін до Конституції в частині децентралізації».

Порошенко: Зміни до Конституції щодо децентралізації наберуть чинності після виводу російських військ

Парубій зазначив, що «ситуація, яка залежна не від України гальмує реформування України». За його словами, ця реформа «стала заручником волі Путіна» в той час коли Росією Мінські угоди не виконуються.

Парубій наголосив, що було б «для нас ідеально, щоб той пункт виокремити, прийняти зміни до Конституції по децентралізації, а той пункт мав би зачекати  свого часу, коли ми змусимо спільно з усім вільним світом Путіна виконати хоча б перший пункт Мінських угод». Він нагадав, що юридично між першим і другим читанням змін до Конституції не можливо внести зміни до тексту. «Ми стали заручниками зовнішніх обставин щодо внутрішнього реформування, призупинили реформу децентралізації»- сказав Парубій

«І я дав доручення юристам, щоб опрацьовували і шукали механізм як з цієї колізії вийти»- наголосив він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку