Шульц і Туск виступають за продовження санкцій проти Росії

01:37, 11 жовтня 2016
686 0

Президент Європарламенту Мартін Шульц і президент Євроради Дональд Туск вважає необхідним продовжити санкції проти Росії через її дій в Україні та Сирії.

REUTERS

Про це повідомляє Reuters.

Мыртын Шульц різко відгукнувся про дії Росії в Україні та її підтримку правих націоналістів у Європі. При цьому він залишив певну можливість для діалогу з огляду на географічну близькість Росії і можливість просування демократії в довгостроковій перспективі.

Читайте такожУ Євросоюзі нові санкції проти РФ "великого ентузіазму" не викличуть, потрібно зберегти діючі - МЗС Литви

Дональд Туск, у свою чергу, на питання про можливість введення нових санкцій проти РФ за її дії в Сирії і підтримку режиму Башара Асада відповів, що вважає за доцільне продовження діючих санкцій.

За словами Туска, ситуація з Росією погіршилася після останньої пролонгації санкцій у червні цього року через бомбардування в Алеппо.

"Для мене сьогодні очевидно, що пролонгація санкцій проти Росії - єдиний шлях. Інакше, це буде чиста капітуляція", - зазначив він.

"Наскільки ви знаєте, ми продовжили наші санкції у червні, з червня до цих пір нічого не змінилося. Насправді, ситуація стала гіршою, якщо ми подивимося, що росіяни роблять у сирійському Алеппо", – заявив Туск.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter