Ющенко думає, що еліта не має грати крапленими картами

20:29, 28 вересня 2007
Політика
1027 0

Президент оцінив толерантність партій

Віктор ЮщенкоПрезидент України Віктор ЮЩЕНКО відзначає, що нинішня виборча кампанія пройшла більш толерантно, ніж минула.

Як передає кореспондент УНІАН, про це глава держави сказав у прямому ефірі телеканалу ICTV у спеціальному загальнонаціональному проекті «Свобода слова».

В.ЮЩЕНКО запропонував звернути увагу на те, як проходить виборча кампанія – вона на дві третини є толерантнішою, як була два роки тому. «Тоді здавалось, що буде громадянська війна, що тут вже замішано на крові, не кажучи вже про два з половиною роки тому”, - зауважив він.

За його словами, під час консультацій з ключовими учасниками виборів стало ясно, що українська еліта і влада стали більш терпляче ставитися один до одного. „А це хороший урок того, що висновки будуть із минулого зроблені”, - підкреслив він.

Президент наголосив на важливій ролі еліти, влади у питанні консолідації нації. „Надзвичайно великий хрест лежить на еліті, вона на половину корпусу має іти в перед і те, що з’являються ідеї, які не працюють на консолідацію, мені не подобається”. – зауважив він. Глава держави піддав критиці те, що і досі ініціюють референдуми щодо статусу російської мови, НАТО. „Це те, що не повинна робити еліта нації, не грати крапленими картами, не витягувати з рукавів мічені тузи, хоча, безумовно, приносять декому деякі вигоди політичного характеру – це не є політика високого рівня, це містечкове політиканство, яке не дає можливості дивитись на цільну ідею нації”, - зауважив він.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter