этот материал доступен на русском

Дубінський запустив проект з планування "п'ятирічок" в громадах Київщини

18:26, 13 липня 2020
Політика
541 0
Олександр Дубінський / фото УНІАН

За словами голови Київської обласної організації «Слуга народу» Олександра Дубінського, всі потенційні кандидати на голів ОТГ від партії мусять до початку вересня спільно з громадами напрацювати та публічно узгодити ці плани. 

Він пояснив, що це новий підхід до створення проекту розвитку громади: план має бути написаний кандидатом із врахуванням побажань та наказів від представників ОТГ: «Влада повинна звітувати перед громадою саме на підставі виконання цих планів».

7 липня Олександр Дубінський зустрівся з представниками Гребінківської ОТГ та представив можливого майбутнього кандидата від «Слуги народу» на посаду голови ОТГ – голову селищної ради Гребінок Наталію Збаращенко.

9 липня Дубінський провів дві таких зустрічі – у Вишневій та Козинській ОТГ. У Вишневій ОТГ він представив потенційного кандидата на її голову, чинного мера міста Вишневе Іллю Дікова. В Козинській ОТГ ймовірним кандидатом на голову є голова селищної ради Козина Валерій Гартік.

10 липня  нардеп під час зустрічі з представниками Бучанської ОТГ представив потенційного кандидата на її голову – чинного мера Бучі Анатолія Федорука.

Усі потенційні кандидати від «Слуги народу» на голів Гребінківської, Вишневої, Козинської та Бучанської ОТГ мають спільно з громадами до кінця серпня закінчити роботу над планами та у вересні провести публічні обговорення.

Наразі всі бажаючі вже заповнили накази, в яких виклали бачення розвитку своїх громад. Також пропозиції та побажання збирають потенційні кандидати на голів громад та передвиборчі штаби «Слуги народу».

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter