Нардеп Третьякова знову оскандалилася / фото УНІАН

Скандальний народний депутат від "Слуги народу" Галина Третьякова, яка скаржилася на низьку зарплату депутатів, відзначилася новою заявою щодо добробуту українців. Вона вважає, що 5-5,5 тисячі гривень заробітної плати "достатньо" для задоволення фізіологічних потреб.

Про це політик заявила в коментарі "Страна.uа".

"Сьогодні на фізіологічному рівні, я вважаю, що цей рівень повинен бути 5-5,5 тисяч гривень", - заявила Третьякова, відповідаючи на питання про зарплату, яка дозволила б українцям жити гідно.

При цьому вона вказала, що необхідно орієнтуватися на "соціальний або національний" прожитковий мінімум, а не на "фізіологічний", а це 6 -7 тисяч гривень.

Читайте також"Слуги народу" пропонують затримувати на сім діб за сексизм

"Вважаю, що він зараз повинен становити не менше 43-50% від середньої зарплати, що означає, що він повинен бути на рівні 6-7 тисяч гривень", - підсумувала Третьякова.

Водночас інші народні обранці були щедріші й пропонували зарплату для українців у 20, 22, 30 тисяч гривень й навіть в тисячу євро.

Скандали з нардепом Галиною Третьяковою

Представниця "Слуги народу" неодноразово потрапляла в скандальні ситуації. Так, спочатку вона відзначилася заявою про те, що в сім'ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти "дуже низької якості". Пізніше вона поскаржилася на булінг через скандал, що розгорівся.

При цьому через місяць Третьякова заявила про низьку зарплату народних депутатів. 

Крім того, вона "вразила" знанням англійської мови під час погоджувальної ради парламенту.