Гидкі методи так званої Європи, котра жваво обговорює нині візові репресії проти російських людей, викликали справедливе обурення з боку дуже Хороших Російських Людей - прекрасних майбутніх будівельників Прекрасної Росії Майбутнього, яких до перемоги України над поганою Росією минулого треба нагодувати і заховати у якій-небудь заможній країні, а то гірше буде.

Причини, за яких Європа зобов'язана вдячно приймати Дуже Хороших Російських Людей, настільки очевидні, що про це навіть смішно говорити, адже якщо треба таке говорити, то це просто якийсь іспанський сором, і кожна Дуже Хороша Російська Людина з цього приводу може цілком справедливо дорікнути: "Чому не хочуть нас впускати європейці, а соромно за це мені?".

Дорогі європейці, якщо ви хочете залишити "хороших росіян" скидати Путіна у Росії, то тоді перераховуйте гроші за газ не Газпрому, а на особисті рахунки "хорошим росіянам"

Відео дня

На щастя, російські люди відчувають сорому, тому аргументи, що вже їх абсолютно точно, на відміну від деяких, у жодному разі не можна позбавляти європейських віз, у них є в надлишку, досить лише побіжно заглянути в російськомовний твіттер. Дуже хороші росіяни дуже добре знають свої права і не соромляться сміливо відстоювати їх перед європейською бюрократією і зловтішними українськими націоналістами. Ось короткий перелік цих незаперечних аргументів.

1. За що я повинен вибачатися перед українцями? Якщо ви такий тупий, то я вже вибачився, відскрольте стрічку на півроку, мені тепер щодня вибачатися, чи що, ви хворий, чи що, зараз в бан відправлю, зможете заодно на Майдані пострибати. До речі, як ви думаєте, якщо ви зараз пострибаєте на Майдані, Путін піде?.. Чому ж Ви вирішили, що якщо я пострибаю на Красній площі, то він піде? Це вам з ріденьким Януковичем вашим пощастило, а Путін від палаючих покришок до Ростова не втече. Путін крутий.

2. Ну добре, припустимо, російським ватникам Європа в'їзд заборонить, а як бути з українськими вишиватниками? Просто запитав.

Російські люди - більші жертви, ніж українці, бо росіян ще й обмовили

3. Тобто виходить, що українських баб, які не бажають захищати Батьківщину, в Європі приймають з розпростертими обіймами, а росіян, значить, треба вислати в Росію, як євреїв в концтабір, мовляв, нехай скидають Гітлера самі? Та це ж нацизм. Це гірше нацизму.

4. На тлі такої підлості з боку старої Європи Путін, відверто кажучи, виглядає вже не так огидно - він хоча б не прикидається гарненьким.

5. "Щоб перемогти фашизм, потрібно думати як фашист", - вирішили європейці і повернули колективну відповідальність, унтерменшей і шовінізм. А ось газ у Путіна купувати не перестали! Шановні європейці, якщо ви хочете залишити "хороших росіян" скидати Путіна у Росії, то тоді перераховуйте гроші за газ не Газпрому, а на особисті рахунки "хорошим росіянам", шліть екіпіровку для вуличних боїв не Росгвардії, а "хорошим росіянам". Не хочете? Давайте візи, і ми не будемо відкривати цю скриньку.

6. Скасування європейських віз для демократично налаштованих росіян - найбільше злодіяння Путіна, ба більше - це його перемога. Висланий у Росію росіянин не буде більше відчувати симпатію до європейських цінностей, а навпаки. Не дивуйтеся потім, якщо ви побачите його в танку на вулицях Варшави. І перед тим, як натиснути ядерний важіль, він теж навряд чи зупиниться. Ви цього хочете?

7. Саме мерзенне, що зробив Захід, - дозволив провести в Росії Чемпіонат світу з футболу після анексії Криму. Саме Захід, а не росіяни, виплекав у Росії фашизм своїм потуранням. Нічого перекладати з хворої голови на здорову. Істинний спонсор терориста - Захід. Російські люди - більші жертви, ніж українці, бо росіян ще й обмовили.

8. Так хто ж більше винен - терорист або його західні спонсори? Чи так уже Путін помиляється, розвінчуючи лицемірство Заходу? Мимоволі задумаєшся, а тут ще з візою проблеми.

9. Зрозумійте ж, нарешті, що тих, хто так чи інакше, в будь-якій формі, протистоїть путінському режиму і його війні, зовсім не візи турбують! Опозиційно налаштованим людям Росії треба знати, що їх бачать і підтримують європейські демократії. Тепер ми бачимо, що це не так - ми для них не існуємо. Їм потрібні тільки природні ресурси Росії. Очевидно, вони проводять проти опозиційно налаштованих людей Росії політику стримування і печерної русофобії.

10. Путін має рацію у всьому.

11. Росія звільнила світ від коричневої чуми.