Власов визнав свою провину частково / скріншот

Липецький обласний суд засудив учасника війни в Україні, найманця ПВК "Вагнер", до 14 років колонії суворого режиму за вбивство своєї чотирирічної падчерки, повідомляє правозахисний проєкт "Травмпункт".

За версією слідства, у жовтні 2023 року чоловік, який повернувся з війни в Україні, у стані алкогольного сп'яніння посварився зі своєю дружиною і побив її доньку - штовхнув її в грудну клітку та живіт, а потім сім разів ударив ногою і рукою по голові та тулубу.

Як розповіла мати дівчинки, вона намагалася вийти з дому, щоб викликати швидку, але чоловік не дав їй цього зробити.

Відео дня

"Вона здохла, і ти здохнеш", - сказав він.

Лікарі діагностували в дитини множинні забої, внутрішню кровотечу, а також розриви правої легені, печінки та стінки шлунка. Дівчинка померла на місці від отриманих ран.

Місцеве видання Gorod48 пише, що обвинувачений - 32-річний найманець ПВК "Вагнер" Володимир Власов. Він був двічі одружений, від першого шлюбу у нього залишилося троє дітей. З матір'ю загиблої дівчинки у нього також було дві спільні дочки. Убита падчерка - дочка жінки від першого шлюбу. Рідний батько дівчинки на момент її смерті також перебував на фронті, куди він завербувався з колонії.

Власов визнав свою провину частково - заявив, що хотів штовхнути предмет, але падчерка нібито "випадково потрапила під руку". І обвинувачений, і мати загиблої зазначали, що у чоловіка була контузія, він також залежний від алкоголю.

Як пише Gorod48, Власов хоче "спокутувати провину кров'ю", він подав клопотання до суду про укладення контракту з Міністерством оборони. Мати загиблої заявила, що якщо чоловік після оголошення вироку вирушить на війну, то вона сподівається, що він не проживе там довго.

Злочини "вагнерівців" у РФ

У російському Ангарську (Іркутська область) засудили до шести років колонії суворого режиму екс-найманця приватної військової компанії "Вагнер", який убив уродженця України через суперечку про війну.

Про це пише Сибір.Реалії з посиланням на рішення суду. Повідомляється, що того дня окупант Олександр Новіков випивав разом зі своїм знайомим українцем. У якийсь момент він ударив його по обличчю, а потім узяв ніж і завдав чоловікові, який лежав на дивані, удар у шию.

Вас також можуть зацікавити новини: