Попередня причина аварії "Протона" буде оприлюднена через два тижні

11:40, 18 травня 2015
Наука та IT
439 0

Попередня доповідь про причини падіння ракети-носія "Протон-М" з мексиканським супутником "МекСат-1" може бути оприлюднена через два тижні, після розшифровки і вивчення телеметричної інформації.

Про це пише ТАСС з посиланням на джерело в ракетно-космічній галузі.

Читайте такожНазвана причина аварії «Протона» - системна деградація російської космічної галузі

"Жорсткого алгоритму роботи аварійної комісії не існує. З досвіду можу сказати, для того, щоб комісія більш-менш розібралася в причинах аварії, потрібно три-чотири тижні, оскільки обсяг інформації, з яким необхідно ознайомитись, як правило, дуже великий. Проміжна доповідь зазвичай озвучується через два тижні після початку роботи комісії, коли вивчена телеметрична інформація", - сказав співрозмовник, який брав участь у роботі аварійної комісії з "Протону" минулого року.

Читайте такожОтруйна паливо з російського "Протона" могло потрапити в атмосферу

За його словами, два тижні буде йти розбір наявної телеметрії, потім аварійна комісія, швидше за все, поїде працювати на підприємства ракетно-космічної галузі, що задіяні у виробництві третього ступеня ракети "Протон".

Читайте такожЧергова невдача Росії в космосі – "Прогрес" не зміг підняти орбіту МКСРаніше УНІАН повідомляв, що російський «Протон» не зміг вивести на орбіту мексиканський супутник.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter