Facebook ставить обмеження на пересилку повідомлень / фото Flickr

Американська технологічна компанія Facebook у рамках політики по боротьбі з дезінформацією обмежила в своєму додатку для обміну повідомленнями Messenger кількість одержувачів повідомлень, що пересилаються до п'яти осіб або груп.

Про це повідомила прес-служба компанії в своєму офіційному блозі.

Згідно з повідомленням, причиною запровадження таких обмежень стало зростання кількості фейків в умовах пандемії коронавірусу.

Читайте такожМережу фейкових акаунтів у Facebook використовували для впливу на вибори в Україні

Як Facebook бореться з дезінформацією

WhatsApp, месенджер, що належить Facebook, ввів аналогічний ліміт в квітні. За словами творців месенджера, це обмежує поширення повідомлень, що часто пересилаються — їх обсяг скоротився на 70% по всьому світу.

Відзначимо, що Facebook активно бореться з дезінформацією, що стосується пандемії коронавірусу і виборів в США, які відбудуться вже скоро. Нещодавно платформа видалила сім мільйонів постів з дезінформацією про COVID-19, включаючи твіт президента Трампа. Платформа також планує заборонити нову політичну рекламу за кілька тижнів до виборів.

У липні компанія Facebook представила додаток AppLock до свого додатку для обміну повідомленнями Messenger, який надає доступ користувачеві до свого облікового запису лише після електронної перевірки відбитка пальця або сканування обличчя.

Facebook - американська технологічна компанія, яка володіє однойменною соціальною мережею. Станом на березень 2020 року користувачами соцмережі є більш як 2 млрд людей. Засновником і генеральним директором компанії є Марк Цукерберг.