
Бердянський міський суд 3 серпня арештував строком на два місяці Артема Матюшина, якого підозрюють в умисному вбивстві за змовою ветерана АТО, активіста Віталія Олешка.
Про це повідомляє ТСН. "Суд вважає підозру обгрунтованою. Захист може подавати на апеляцію протягом п'яти днів", — заявив суддя.
Таким чином, суд задовільнив клопотання прокурорів про обрання запобіжного заходу Матюшину у вигляді тримання під вартою на термін 60 днів без права на внесення застави.
"Підозрюваний не є мешканцем Бердянська, підозрюється у скоєнні особливо тяжкого правопорушення, а після скоєння намагався переховуватися. Він також може незаконно впливати на свідків, які його опізнали", — заявив прокурор.
Сам підозрюваний заперечив свою причетність до злочину і заявив про погрози. Він зазначив, що боїться за безпеку своєї родини. Своєю чергою, адвокат Матюшина стверджує, що його підзахисний опинився на місці злочину випадково.
Як відомо, 31 липня у Бердянську вбили ветерана АТО й активіста Віталія Олешка "Сармата". За словами очевидців, чоловіка вбили пострілом у спину з двоствольної рушниці на очах у дружини та друзів.
Поліція затримала п'ятьох підозрюваних у вбивстві ветерана АТО у день вчинення вбивства на стаціонарному посту поліції у Василівці Запорізької області.