этот материал доступен на русском

Прикордонники прокоментували передачу до суду справу про розкрадання коштів, виділених на "стіну Яценюка"

16:23, 13 червня 2019
Суспільство
2415 0
Прикордонники прокоментували передачу до суду справу про розкрадання коштів, виділених на "стіну Яценюка"  / фото УНІАН

"Зважаючи на низку запитів від ЗМІ з проханням прокоментувати позицію ДПСУ за фактом передачі САП до Дарницького районного суду м.Києва обвинувального акту за фактом розтрати державних коштів, виділених на реалізацію проекту інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону, повідомляємо наступне.

В межах компетенції Державна прикордонна служба активно співпрацювала із органами досудового розслідування та надавала усю необхідну інформацію. В той же час, як випливає із  повідомлень про підозру, твердження органу досудового розслідування не підтверджується жодними належними доказами.

Крім цього, висновки, згідно повідомлень про підозру вручених підозрюваним у даному кримінальному провадженні, також спростовуються низкою доказів, наявних у сторони захисту.

Так, наприклад, головними доказами у даному кримінальному провадженні, які нібито обґрунтовують збитки згідно ч.5 ст. 191 ККУ, є експертизи. Однак усі вони були проведені із значними порушеннями.

Щодо нецільового використання бюджетних коштів, то дане кримінальне правопорушення згідно повідомлень про підозру, знову ж таки,  обґрунтовується висновками судово-економічних експертиз також повторними, проведеними за ухвалою слідчого судді. 

У той же час необхідно зазначити, що висновки вищевказаної експертизи спростовуються рішеннями адміністративних судів першої та апеляційної інстанції, а також низкою інших експертиз, проведених різними експертними установами. Та інші порушення і невідповідності.

Передача справи до суду свідчить про завершення досудового розслідування, в подальшому докази сторін уже слухатиме суд. У разі, якщо вина військовослужбовців ДПСУ буде встановлена, вони нестимуть відповідальність у відповідності до чинного законодавства", - повідомили у пресс-службі Держприкордонслужби.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter