Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

Місія США в ОБСЄ розповіла про гуманітарну ситуацію на окупованій частині Донбасу

Місія США при Організації з безпеки та співробітництва у Європі заявляє, що контрольовані Росією бойовики продовжують блокувати роботу більшості організацій з надання гуманітарної допомоги мешканцям окупованої частини Донбасу.

REUTERS
REUTERS

Про це йдеться у заяві посла США при ОБСЄ Деніела Беєра, яку він оголосив 18 лютого на засіданні Постійної ради ОБСЄ у Відні.

"Люди, які живуть у зоні конфлікту, і особливо ті, що знаходяться на сепаратистській стороні лінії зіткнення - є тими, хто страждає найбільше", - заявив Беєр.

При цьому він звернув увагу на дані Всесвітньої продовольчої програми ООН, відповідно до яких більше половини родин на територіях, підконтрольних бойовикам, не мають ресурсів для задоволення основних потреб, а витрати на харчування становлять понад 80% доходів середньостатистичної сім'ї.

Бойовики анонсували переговори в Берліні щодо виборів на Донбасі без їх участі

"Сильні бойові дії піддають людей прямому та опосередкованому ризику. Проте, підтримувані Росією сепаратисти у подальшому блокують більшість організацій з гуманітарної допомоги, перешкоджаючи доставляти допомогу нужденним", - наголосив Беєр.

У лютому СММ ОБСЄ нарахувала вже 55 випадків обмеження її переміщення на Донбасі

У зв'язку з цим дипломат зауважив, що не дивлячись на повторювані звернення РФ на Постійній раді ОБСЄ, Росія не працює у напрямку запровадження міжнародного механізму з гуманітарної допомоги в рамках Тристоронньої контактної групи, як це передбачено у Комплексі заходів з виконання Мінських домовленостей.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку