
Як повідомили в прес-службі Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів, загалом станом на вечір четверга в країні зареєстровано 105 випадків отруєнь.
Читайте такожНа Одещині виявлено цех із виробництва контрафактного алкоголю елітних марок
Так, у Харківській області ще одна людина отруїлася внаслідок вживання неякісного алкоголю. Крім того, померло двоє людей, які перебували на лікуванні з 4 жовтня.
Разом з тим у Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях нових випадків отруєнь не зареєстровано.
Як повідомляв УНІАН, перші смерті внаслідок отруєння алкоголем були зафіксовані в Харківській області 22 вересня. Згодом смертельні випадки від отруєння зафіксували у Донецькій, Луганській, Миколаївській і Житомирській областях.
Прокурор Харківської області повідомив про затримання організатора та трьох пособників виробництва сурогатного алкоголю.