Добкін пропонує Авакову піти добровільно

17:44, 24 січня 2007
804 0

Сьогодні ВАСУ виніс ухвалу

Мер Харкова Михайло ДОБКІН запропонував голові Харківської облдержадміністрації Арсену АВАКОВУ добровільно піти у відставку.

Як передає кореспондент УНІАН, за інформацією на веб-сайту Харківської міськради, пропозицію добровільно скласти А.АВАКОВУ повноваження М.ДОБКІН зробив у зв’язку з визнанням Вищим адміністративним судом України законності рішення Харківської обласної ради про висловлення недовіри губернатору.

«Оскільки Арсен АВАКОВ заявляє про те, що буде діяти згідно з нормами Конституції України, хочу йому порадити написати заяву про звільнення. Адже за Конституцією України Президент має звільнити з посади голову облдержадміністрації, якщо йому висловлена недовіра двома третинами голосів депутатів обласної ради. Допоможіть Президентові України виконати норми Конституції», - заявив М.ДОБКІН.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні веб-сайт Харківської міськради поінформував, що Вищий адміністративний суд України виніс ухвалу про те, що рішення Харківської облради про недовіру голові Харківської облдержадміністрації А.АВАКОВУ було законним.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter