У Хмельницькій області в ніч на 2 квітня вбито депутата Хмельницької обласної ради від «Батьківщина», відомого в області бізнесмена Адама Яхієва.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив голова Хмельницької обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат від БЮТ Василь КРАВЧУК.

«Вбивство сталося минулої ночі у власному будинку депутата обласної ради. Його вбито з 9-міліметрової зброї. Одна із версій, на мою думку, - це зведення стосунків та бізнесових інтересів», - зазначив він.

За даними В.КРАВЧУКА, сьогодні мали відбутися збори акціонерів ВАТ «Адамс», генеральним директором якого є А.Яхієв.

«Стає страшно, що саме такими методами в Україні вирішується питання перерозподілу бізнесу. Депутати Верховної Ради від БЮТ будуть тримати на контролі питання розслідування цього резонансного вбивства. Ми все зробимо для того, щоб замовників та виконавців було викрито і покарано», - наголосив він.

Начальник Центру громадських зв’язків МВС України у Хмельницькій області Інна ПРОНИК підтвердила кореспонденту УНІАН факт вбивства депутата обласної ради. Вона зауважила, що зараз на місці події проводиться розслідування співробітниками міліції.

***А.Яхієв (1954 року народження) з 1986 року працював директором Кам’янець-Подільського консервного заводу, а з 1996 року – керівником створеного на його базі ВАТ "Адамс".

На сьогодні це підприємство входить в список провідних підприємств в Україні з переробки сільськогосподарської продукції, ним виробляється третина консервованої продукції у хмельницькій області.