Ан-26 розбився 25 вересня в Харківській області \ facebook.com/anton.gerashchenko.7

У Харкові завтра, 29 вересня, відбудеться церемонія прощання з курсантом Віталієм Вільховим, який помер від важких травм, отриманих в авіакатастрофі військового літака Ан-26Ш поблизу Чугуєва в Харківській області.

Читайте такожБортові самописці Ан-26, що розбився біля Харкова, почали розшифровувати

Про це йдеться на сторінці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

«Завтра, 29 вересня, з 09:00 до 10:00 на Меморіалі Слави міста Харкова відбудеться церемонія вшанування Вільхового Віталія Богдановича, курсанта Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, який помер від важких травм отриманих в авіакатастрофі військового літака Ан-26Ш», - йдеться в повідомленні.

У Повітряних силах в коментарі УНІАН зауважили, що стосовно прощання з іншими загиблими інформація буде пізніше, оскільки ще не завершена ідентифікація тіл усіх жертв авіакатастрофи.

Авіакатастрофа Ан-26 біля Харкова

Увечері 25 вересня в Харківській області поблизу Чугуєва під час тренувальних польотів зазнав катастрофи військовий літак Ан-26, на борту якого знаходилися 27 осіб - військові льотчики і курсанти університету Повітряних сил ім. Кожедуба. Вижив тільки один курсант.

Державне бюро розслідувань назвало чотири версії катастрофи літака. Серед них-технічна несправність агрегатів літака, неналежне виконання обов'язків членами екіпажу, неналежне виконання службових обов'язків особами, які були відповідальними за управління польотами, та неналежне технічне обслуговування літака.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram