Росіяни відкрили перший "іпотечний" будинок в Маріуполі, квартири дісталися не місцевим / фото ua.depositphotos.com

Російські окупанти похвалилися відкриттям першого "іпотечного житла" в розбомбленому ними ж Маріуполі Донецької області. Проте місцеві жителі залишилися на вулиці – квартири отримали переважно росіяни. 

Про це повідомляє Маріупольська міська рада. Зазначається, що загарбники будують "іпотечне" житло замість того, щоб відновлювати зруйновані ними ж будинки. Перше таке відкрили по провулку Чорноморському, 1Б.

Примітно, що оглянути цей будинок завітав губернатор Ростовської області РФ.

Відео дня

"І це не дивно. Адже власниками квартир стали жителі Ростова, Курська та Челябінська. Частина з них – жителі Донецької області, які ще у 2014 році виїхали до РФ. Будівельники хизуються, що звели будівлю за 5 місяців. А ось будинки для маріупольців, які залишилися на вулиці, не можуть збудувати чи відремонтувати вже майже 2 роки. Люди обурені", – йдеться у повідомленні. 

Зараз окупанти будують нові "іпотечні" будинки по бульвару Хмельницького, проспекту Будівельників та Нахімова. Усі – на місці знесених будинків маріупольців.

Війна в Україні: що відбувається на окупованих територіях

Силовики з Росгвардії почали обходити інтернати на тимчасово окупованих територіях України. Вони возвеличують окупацію територій нашої країни й агітують "писати листи" дітям, більшість з яких фактично у полоні ворога та не мають зв’язку з опікунами, наголошують у Центрі нацспротиву. 

Тим часом в окупованому Луганську росіяни вчать українських дітей воювати. Створюючи мережу мілітаризованих клубів серед українських підлітків на тимчасово окупованих територіях, ворог проводить підготовку дітей до служби в лавах армії РФ.

Вас також можуть зацікавити новини: