Фаріон відзначилася коментарями щодо мовного скандалу / фото УНІАН

Колишня народна депутатка та політична діячка Ірина Фаріон різко прокоментувала скандал довкола російськомовного такстиста з Києва. В ефірі телеканалу NTA вона заявила, що таких людей, як цей таксист, варто відправити в штраф-батальйон та утилізувати.

"Для таких створити б негайно штраф-батальйон. Щоб цей штраф-батальйон відразу відрядити на нульову позицію, аби вони окопи для наших святих солдатів рили. Аби вони були цим заслоном для наших героїв. Тому що такі люди заслуговують тільки на одне – повну утилізацію. Ми до них не можемо мати ані найменшої поваги. І ця фірма з таксі у моєму сприйнятті перестала існувати. Бо як це сотворіння, у такому одязі можна було взяти на роботу", – заявила Фаріон.

Політикиня також назвала таких людей "послідом" і закликала ставитися до них з категоричним несприйняттям. 

"Якщо ми в суспільстві будемо демонструвати агресивне і категоричне несприйняття такого посліду, він ніколи свої хавки не відкриє", – додала вона.

Мовний скандал з таксистом в Києві - що треба знати

Напередодні в мережі розгорівся скандал довкола київського таксиста, який відмовився обслуговувати пасажирів українською мовою, а на запитання про те, чому не послуговується державною, називає пасажирів "больные люди". На відео з місця можна побачити, як водій сервісу Bolt дістає з багажника речі пасажирок та вимагає, щоб вони вийшли з таксі.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, коментуючи інцидент, заявив, що водієві "не вдасться уникнути покарання". Незабаром стало відомо, що чоловіка звільнили. 

Інцидент спровокував суперечку між екс-радником Офісу президента Олексієм Арестовичем та блогером та волонтером Сергієм Стерненко.

Вас також можуть зацікавити новини: