На об’їзній дорозі Прилук (Чернігівська область) будують новий шляхопровід замість старого зношеного мосту. Шляхопровід є частиною національної траси Н- 07 Київ – Суми – Юнаківка, тому його якість надзвичайно важлива.

Укравтодор показав на відео, як відбуваються роботи на об’єкті за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Старий міст закрили на реконструкцію у жовтні минулого року, після чого повністю розібрали і почали створювати новий. Рух транспорту тимчасово пустили в об’їзд.

Зараз на новому шляхопроводі вже влаштували прогонову будову, встановлюють підпори, укріплюють укоси та облаштовують гідроізоляцію із гідровідведенням.

На черзі – укладання асфальту, облаштування сходів, бар’єрного огородження тощо.

Наразі на трасі Н-07 у Чернігівській області паралельно реконструюють 5 штучних споруд: 3 через річку Удай, міст через річку Лисогір та шляхопровід через залізницю у Прилуках.

Загалом в області за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» цьогоріч відремонтують 182 км доріг державного значення та 14 мостів.

Як повідомляв координатор програми «Велике будівництво», заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко, у 2021 році по всій Україні буде відремонтовано та побудовано 6 500 км доріг європейської якості та 150 мостів.