Динамо завершило міжсезонні сбори перемогою над Валеренгою / fcdynamo.kiev.ua

У Марбельї (Іспанія) завершився останній матч київського Динамо в зимове міжсезоння, в якому команда Олександра Хацкевича обіграла норвезьку Волеренгу.

Гра завершилася з рахунком 2:1, повідомляє офіційний сайт столичного клубу

Кияни потужно почали матч і вже на 6-й хвилині Сергій Сидорчук віддав передачу на Русина і Назарій з другої спроби вразив сітку воріт "Волеренги" - 1:0.

Динамівці продовжили пресинг суперника й до кінця першого тайму ще раз вразили ворота опонента. На 39-й хвилині Микита Кравченко зі штрафного результативно пробив у лівий нижній кут воріт "Волеренги" та зробив рахунок 2:0 на користь Динамо.

Вже після перерви кияни намагались спокійно довести гру до перемоги, проте скандинави все ж таки попсували нерви віце-чемпіону України. На 69-й хвилині Магнус Гредем, знаходячись у штрафному майданчику киян, обробив м`яч і точно пробив у правий нижній кут воріт "Динамо", зменшивши відставання на табло - 2:1.

Однак, зробити більшого норвезькому клубу не вдалося. "Динамо" здобуло перемогу в останньому матчі зимового міжсезоння.

Вже у четвер, 14 лютого, кияни проведуть перший офіційний матч року - проти Олімпіакоса (Греція, Пірей) в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.