Олександр Хацкевич / fcdynamo.kiev.ua

Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував поразку від «Челсі» з рахунком 0:3.

"Чому ми в першому таймі не показали тієї гри, яку хотіли? В першу чергу – винен суперник. Хвилювання теж нікуди не поділося, тому що помилялися в простих ситуаціях. Тут не тільки ми в першому таймі через центр не виходили, «Тоттенхем» теж не виходив за центр поля. Ми і в першому таймі хотіли пресингувати, вище зустрічати, тримати суперника подалі від своїх воріт.

Може бути, третій гол був зайвим. Команда у другому таймі показала, що той футбол, у який грають в Європі, потрібно і далі показувати футбол другого тайму.

Зрозуміло, що три м'ячі важко буде в Києві відіграти, але ми будемо боротися до кінця", – сказав Хацкевич в ефірі телеканалу "Футбол 2".

Матч-відповідь "Динамо" - "Челсі" відбудеться 14 березня.