Кріштіану Роналду / REUTERS

Нападник «Ювентуса» Кріштіану Роналду, оформивши хет-трик у ворота «Атлетико», підкорив позначку в 700 забитих м'ячів за кар'єру. Для цього йому знадобилося 987 матчів.

Такого показника за всю історію футболу досягли ще п'ятеро футболістів - Йозеф Біцан (805 м'ячів), Ромаріо (772), Пеле (767), Ференц Пушкаш (746) і Герд Мюллер (735).

Форвард «Барселони» Ліонель Мессі йде в списку бомбардирів сьомим з 678-ма голами, повідомляє Eurosport.

Нагадаємо, Роналду виступав за «Спортинг», «Манчестер Юнайтед» і «Реал». Влітку 2018 року він перейшов в «Ювентус». Також Кріштіану грає за збірну Португалії, будучи її капітаном.

Як повідомляв УНІАН, хет-трик Кріштіану Роналду дозволив "Ювентусу" зробити вражаючий камбек у протистоянні з «Атлетико» - перемога 3:0 вдома після виїзної поразки 0:2.

Таким чином, туринський клуб приєднався до "Тоттенхему", "МЮ", "Аяксу", "Порту" і "Ман Сіті" у чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Ще два учасники чвертьфінальної стадії визначаться сьогодні у матчах "Барселона" - "Ліон" і "Баварія" - "Ліверпуль".