Голландія - Німеччина - 2:3 / REUTERS

В неділю відбулися 10 поєдинків 2-го туру відбірної кампанії Євро-2020 з футболу.

В центральному матчі дня зустрічалися європейські гранди - Голландія проти Німеччини. Зустріч виправдала очікування футбольних естетів і з точки зору інтриги, і щодо голів. Краще дуель почали німці, які провели чудовий перший тайм, протягом якого забили два м'ячі - відзначилися Сане і Гнабрі.

Збірна Голландії створила щось на зразок камбеку, відігравши відставання після перерви - голи на рахунку де Лігта і Депая. Все вирішилося на останній, 90-й хвилині після передачі Ройса м'яч у сітку голландської збірної відправив Шульц. У підсумку перемога бундестіму - 3:2.

Також збірна Хорватії програла на виїзді Угорщині (1:2), при цьому в складі угорців повний матч провів захисник київського "Динамо" Тамаш Кадар.