"Ліверпуль" - "Тоттенхем" / REUTERS

У матчі 32-го туру чемпіонату Англії «Ліверпуль» обіграв «Тоттенхем» з рахунком 2:1. Зустріч відбулася у Ліверпулі на стадіоні «Енфілд». Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Перший гол був забитий на 16-й хвилині. Ендрю Робертсон виконав навіс з флангу і Роберто Фірміно точно пробив головою, відкривши рахунок на користь "Ліверпуля". В середині другого тайму гостям вдалося зрівняти рахунок. Лукас Моура відзначився з передачі Крістіана Еріксена.

Вирішальний гол був забитий на 90-й хвилині. Уго Льоріс відбив удар Мохамеда Салаха, м'яч влучив у захисника "Тоттенхема" Тобі Алдервейрелда і зрикошетив у сітку.

«Ліверпуль», набравши 79 очок, вийшов на перше місце в турнірній таблиці англійської національного чемпіонату. На другому місці - «Манчестер Сіті» (77), однак "городяни" мають один матч у запасі.