Юрген Клопп святкує перемогу над "Саутгемптоном" / REUTERS

У поєдинку 33-го туру англійської Прем'єр-ліги «Ліверпуль» здобув важку перемогу в гостях над «Саутгемптоном» з рахунком 3:1, повідомляє офіційний сайт змагань.

Господарі відкрили рахунок у стартовому відрізку зустрічі, завдяки забитому м'ячу Лонга на 9-й хвилині. Підопічним Юргена Клоппа вдалося розкрити оборону «Святих» лише під завісу першого тайму після голу Кейта.

"Саутгемптон" гідно виглядав в другій половині гри, стримуючи атакуючий потенціал гостей аж до 80-ї хвилини, поки Салах не перервав свою дев'ятиматчеву серію без забитих м'ячів, завершивши голом сольний прохід зі своєї половини поля. А фінальний результат підсумував капітан «Ліверпуля» Хендерсон - 1:3.

Завдяки перемозі над «Саутгемптоном» команда Юргена Клоппа знову на 2 очки випередила "Манчестер Сіті", проте у підопічних Хосепа Гвардіоли 1 матч в запасі.