Головний тренер бельгійського "Брюгге" Філіп Клеман підбив підсумок нічийного матчу з "Динамо" (3:3) в Києві, який дозволив команді вийти у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Спеціаліста цитує UA-Футбол.

"Ми почали не дуже добре. Сценарій був не найкращим, адже ми пропустили швидкий гол. Потім вдалося перехопити ініціативу. Коли зрівняли, знову пропустили на самому початку другого тайму - ситуація повторилася. Вдалося пару хвилин пограти в більшості, але потім незаслужено був видалений наш футболіст. Потім на полі відбувалося багато різних ситуацій, але більшість з них стали позитивними для нас.

Найважливіше те, що сьогодні у нас на полі була єдина команда. Дуже задоволений, що вийшли в наступний раунд. До речі, з цим успіхом нас щойно привітав президент київського "Динамо".

Також Клеман відзначив гру свого підопічного - українського захисника Едуарда Соболя.

"Вчора він тільки перший раз тренувався після певної перерви. З урахуванням цього, вважаю, Соболь відіграв на хорошому рівні. Він молодий, і у нього все попереду: при належному ставленні до справи Едуард стане дуже хорошим футболістом".

У плей-офф кваліфікації "Брюгге" зіграє з австрійським клубом ЛАСК.

УНІАН раніше повідомляв, що Хацкевич не виключає свою відставку після вильоту з Ліги чемпіонів.