Зозуля є лідером Альбасете / фото: /twitter.com/albacetebpsad

Матч 20-го туру іспанської Сегунди між "Райо Вальєкано" і "Альбасете" був перерваний після першого тайму.

Про це повідомляє ABC.

Фанати "Райо" скандували "Зозуля - й*****й нацист" на адресу українського нападника "Альбасете" Романа Зозулі.

Арбітр був змушений робити паузу в першому таймі, після чого команди пішли на перерву, а гравці "Альбасете" відмовилися виходити на другий тайм.

Другий тайм відкладався, але в підсумку офіцер зустрічі скасував продовження гри. Рахунок на табло був 0:0. Рішення по даному матчу буде приймати керівництво чемпіонату.

Варто відзначити, що Зозуля числився в "Райо" на правах оренди ще у 2017 році, але вболівальники клубу не прийняли новачка, звинувачуючи його у зв'язках з ультраправими організаціями в Україні.

У підсумку Роман отримав дозвіл від ФІФА і достроково покинув команду та опинився в "Альбасете", де став одним з ключових гравців. Це був перший матч Зозулі проти "Райо" на виїзді.

УНІАН раніше повідомляв про те, що українець Малиновський відзначився другим голом у чемпіонаті Італії.