Українці взяли участь в обох голах команди / фото: dynamo-brest.by

Відбувся перший півфінальний матч Кубка Білорусі, в якому "Динамо-Брест" приймало солігорський "Шахтар" і здобуло перемогу з рахунком 2:0.

Героями зустрічі стали українці Олександр Нойок та Артем Мілевський. Перший забив гол-шедевр вже на шостій хвилині ударом в дотик, а другий на 13-й хвилині зробив закид за спини захисникам, який реалізував Павло Савицький.

У складі господарів дебютний поєдинок провів колишній захисник київського "Динамо" і збірної України Євген Хачеріді.

Головним тренером "Шахтаря" є колишній наставник луганської "Зорі" Юрій Вернидуб.

Зустріч-відповідь команди проведуть в Солігорську 29 квітня. Варто зазначити, що матчі в Білорусі тривають, попри пандемію коронавірусу.

Відео голу Нойка

Відео пасу Мілевського і голу Савицького

УНІАН раніше повідомляв про те, що Мілевський потрапив у збірну туру чемпіонату Білорусі після переможного голу.