Андрій Лунін допоміг своїй команді перемогти / фото marca.com

Воротар збірної України Андрій Лунін відзначився ефектним сейвом за "Ов'єдо" в матчі 34-го туру Сегунди проти "Спортинга Хіхон".

У першому таймі після стандарту біля воріт "Ов'єдо" суперник наніс удар головою у верхній кут воріт, але Лунін у красивому стрибку врятував свою команду.

Українець у підсумку зумів зіграти "на нуль". На 87-й хвилині гол у ворота був скасований після VAR.

Для Луніна це був третій сухий матч у складі "Ов'єдо", за який він виступає з цього року.

Команда Луніна в підсумку здобула перемогу в матчі з рахунком 1:0. Завдяки цій перемозі "Ов'єдо" вдалося покинути зону вильоту.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що український футболіст красивим голом зі штрафного вивів свою команду у фінал Кубка Чехії.