Ярмоленко став героєм матчу / фото REUTERS

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко забив гол за "Вест Хем" в матчі 38-го туру чемпіонату Англії.

"Молотобійці" приймали "Астон Віллу" у заключному турі сезону АПЛ, а матч завершився внічию з рахунком 1:1.

Ярмоленко з'явився на полі після перерви за рахунку 0:0. На 84-й хвилині господарі пропустили, але вже за хвилину українець врятував для "Вест Хема" нічию. Хавбек отримав передачу на фланзі, змістився ближче до центру та завдав дальнього удару, а м'яч після рикошету від ноги Джека Гріліша парашутом опустився у ворота.

Попри дотик суперника, забитий гол записали в актив Ярмоленку.

Для українця, який більшу частину сезону пропустив через травму, цей гол став п'ятим в чемпіонаті.

УНІАН раніше повідомляв про те, що тренер "Вест Хема" хоче продати Ярмоленка.