Команда Реброва - лідер чемпіонату Угорщини / фото twitter.com/fradi_hu

"Ференцварош" на чолі з українським фахівцем Сергієм Ребровим успішно провів перший матч після відновлення чемпіонату Угорщини.

В перенесеному поєдинку першого туру команда приймала "Дебрецен" і здобула перемогу з рахунком 2:1. Матч проходив при порожніх трибунах.

Гості вийшли вперед на 13-й хвилині, проте вже в першому таймі "Ференцварош" відповів двома результативними ударами Давіда Сігера. Другий тайм команди провели без голів.

У складі колективу Сергія Реброва участь у поєдинку взяли два українських півзахисники - Олександр Зубков і Ігор Харатін. Обидва отримали по жовтій картці, а Зубков був замінений на 60-й хвилині.

"Ференцварош" зміцнив лідерство у чемпіонаті Угорщини. Підопічні Реброва мають 56 очок і випереджають "МОЛ Віді" на шість пунктів, маючи гру в запасі.